Evenimente fara replica  
 
versiunea in limba engleza  
 
   
   
Replica Vedetelor Events

Cristina Cojucar Toma
Managing Partner RV EVENTS
cristina@replicavedetelor.ro

Raluca Moianu
Managing Partner RV EVENTS
raluca.moianu@replicavedetelor.ro

Andrada Parau
PR Executive
andrada@replicavedetelor.ro

Alina Soare
PR Asistent
alina@replicavedetelor.ro

Radu Toma
Departament IT
radu@replicavedetelor.ro

Dumitru Angelescu (Libertatea)
Foto Evenimente

Marketing, publicitate, PR
marketing@replicavedetelor.ro

Telefon: 0721.659.514

E-mail:
contact@replicavedetelor.ro
Nume:
E-mail:
Telefon:
Mesaj:
 
 
Marketing, publicitate, PR

marketing@replicavedetelor.ro

0721.659.514
 
Vrei sa te alaturi echipei noastre? Scrie-ne acum!

contact@replicavedetelor.ro


Web design Bucuresti
Organizare evenimente, promovare evenimente, comunicate de presa, pr
       
Anamaria Prodan Capricorn Media Live Artist Tipografia Printech Webart
Anca Badiu Dan Negru Music Management Trilogy Media  
Asociata de Teatru si Film Dracula Fabrica Spicul Nico Trupa Provincialii  
Web design:Web design Bucuresti